O nás

NAŠA SPOLOČNOSŤ SOLARX

SolarX realizuje kompletnú dodávku fotovoltaických solárnych elektrárni, od malých rodinných inštalácií až po veľké fotovoltaické elektrárne. Našim zákazníkom doporučujeme riešenie s najkvalitnejšími, najmä nemeckými , rakúskymi a švajčiarskymi  komponentmi s priaznivým pomerom výkonu a ceny. V poslednej dobe, mame v ponuke aj produkty z domáceho prostredia, zo  Slovenska a Českej republiky a to hlavne v oblasti ohrevu vody s pomocou fotovoltaiky, ktoré sú uznávane v celej Európe ako ,, top produkt“  v tejto oblasti.

Od roku 2009 montujeme a predávame komponenty fotovoltaických elektrárni tých najuznávanejších svetových značiek ako sú IBC Solar, SMA Solar, Fronius, Studer Innotech, Sunways, Tesla, Solar Kerberos, Logitex. Za to relatívne krátke obdobie sa nám podarilo úspešne nainštalovať už takmer  stovku FVE na Slovensku, ale aj v Nemecku. Niektoré z nich si môžete prezrieť aj na našej webovej stránke v sekcii ,,Referencie,,

PONUKA

CERTIFIKÁTY

Spoločnosť SolarX.sk s.r.o. prešla hodnotením firiem, ktoré sa vykonáva z hľadiska ich ekonomických výsledkov, z hľadiska pozície na trhu a to ako na území celej krajiny, tak v zohľadnení pozície na trhu v rámci regiónu a bola ocenená Certifikátom solventnosti a zaradená do Registra solventných firiem.

Certifikát radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé spoločnosti, ktoré: